içinde

Aslan Burcunun 2021 analizi ve yorumu

2021 aslan burcu yorumunda günlük burç yorumları, aylık ve haftalık yorumları hepsi tek bir başlıkta. İşte 2021 Aslan burcu analizi ve yorumu

11 ŞUBAT 21
Ufak sorunlar yüzünden eşiniz ile tartışmamaya çalışın ve sakinliğinizi koruyun. İş yerinizdeki herkese karşı çok dürüst ve adaletlisiniz. Enerjinizi düşüren, negatif insanlardan uzak durmaya özen gösterin.

10 ŞUBAT 21
Bugün kendinizi sevgi dolu hissedeceksiniz ve partnerinizin gününü aydınlatacaksınız. Finansal durumunuz yüzünden kendinizi üzmeyi bırakın. Daha sağlıklı beslenmeye ve egzersiz yapmaya başlamalısınız.

09 ŞUBAT 21
Yeni insanlar ile tanışma fırsatı yakalayacaksınız. İş yerinizde ortaya çok başarılı çalışmalar çıkarıyorsunuz ve çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Biraz yalnız vakit geçirmeye ihtiyacınız olabilir.

08 ŞUBAT 21
Partnerinizden yeni ayrıldıysanız kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün şanslı gününüzde olacaksınız. Negatif enerjilerden kurtulun ve neşelenmeye çalışın.

07 ŞUBAT 21
Bugün söylediğiniz sözlere dikkat etmezseniz, partnerinizin kalbini kırabilirsiniz. Hedeflerinizi belirleyin ve onlara ulaşabilmek için tüm gücünüzle çabalayın. Daha fazla sebze ve meyve tüketmeye çalışın.

06 ŞUBAT 21
Bekar bir aslansanız, günün sonunda kendinizi yalnız hissetmeniz muhtemeldir. Finansal olarak çok kararlısınız ve kariyeriniz iyi gidiyor. Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek besinler tüketmeye özen gösterin.

05 ŞUBAT 21
Partnerinizin size karşı soğuk davranışlar sergilediğini düşünüyorsunuz. Normalde işe geç kalan biriyseniz, bugün daha erkenci olmanızda fayda var. Kendinize ve çevrenizdekilere karşı dürüst olmayı deneyin.

04 ŞUBAT 21
Ne yaparsanız yapın, şimdiki partnerinizi eski partnerinizle karşılaştırmaya çalışmayın. İş yerinizdeki arkadaşlarınıza çok yardımcı oluyorsunuz. Beslenme programınızda bazı sağlıklı değişiklikler yapmaya özen gösterin.

03 ŞUBAT 21
Çok yakında aşk hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınız karşılığını veriyor ve bunu hissedebiliyorsunuz. Duygusal olarak nerede durduğunuzu gerçekten bilmiyorsunuz. Sağlığınız için egzersiz yapmaya başlayın.

Aslan Burcunun 2021 analizi ve yorumu

02 ŞUBAT 21
Yeni bir ilişkiye gireceksiniz ve kendinizi dünyanın zirvesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Kariyeriniz harika bir şekilde ilerliyor ve çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız güzel günler aklınıza gelecek.

01 ŞUBAT 21
Partneriniz ve sevdikleriniz ile birlikte çok keyifli bir gün geçireceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yazar pramid

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor …

0

Erken yaşta evlenmek doğru mu?

Bal köpüğü için 5 saç rengi